1. Erotik İstekler

  Erotik İstekler

  Aromatik yağlar ve keyifli müzik, analogları olmayan derin erotik masajın cazip bir havasını sunar. Güzel kızlar salonun en yetenekli masörü olan güzel ve seksi Miku'ya masaj yaptıra bilmek içi sıralara giriyorlar. Müşteriye serin bir masaj yapamaz, aynı zamanda tüm kaprislerini de tatmin eder. Mika'ya düşen Dean, masörün hayaline yardımcı olabilecek bir milyoner gerçeğe dönüşüyor. Fakat kimse onun için ne fiyat ödeyeceğini bilmiyor. Ve sonra tekrar ve kate, odanın etrafında lüks bir seksi kız arkadaşı, onun aşk tuzakları düzenler. Doymamış cinsel iştahını ve geleceğin hayallerini yırtarak geçiren Mick, gerçek mutluluk için son şansını riske atacaktı.
  Erotik İstekler 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    ,   2.290

Background
 • Tek Part Load
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Facebook Yorum Alanı

Erotik Film izle

 Erofilmizle.net sitesinin genel konusu yani hikayesi erotik film ve +18 film üzerine kuruludur.Bir çohumuzun bildiyi kadarıyla erotik film ve +18 filmleri toplamak bu konuda bir arşiv yaratmak bir hayli zorulu işdir.En iyi kalitede olan erotik filmleri secmek için izlemek gerekiyor sitemizede en güzel ve kaliteli filmleri eklediyimiz için bazen bir +18 filmi eklemek bir kaç saat aliyor filme kendimizi kaptırıyoruz bir uyanıyorsun film eklemeye çalışırken nerdeyse tamamını seyretmişsin :) . Avrupanın bazı ülkelerine +18 film siteleri çalışanlarına büyük miktarda para veriyor sebebide bu kendilerini filmek kaptırmasınlar diye.Erotik film izle, +18 film izle bu kelimeler biz türklerin nerdeyse en çok aratdığımız kelimeler bunu googlede onaylıyor. Diger milletlere bakarken biz Türkler çıplak bir kadına dayanamayız hemen aktif hale geliriz. Bu bizim kanımızda var ve tarihe bakarsan Erotizim ve pornonun zirvesi bizde olmuş. Hiç bir ülkede "Harem" diye bir şey olmazken tarihen sultanlarımızın sayısız cariyeleri harem haneleri olmuş. Erotik hayat tarihen hep bizimle olmuş.Tarihimize göz atarsak harem haneleri hep yabancı cariyeler JAPONYA EROTİK FİLM,ÇİN EROTİK FİLMLERİ,HİNDİSTAN EROTİK FİLM süslemişler.Erotik FilmGenel olarak düşünürsek erotik ve +18 tarihini biz yazdık derim!

Erotik film izle

+18 film izle

erotik film izleЭРОТИЧЕСКИЕ ФИЛЬМЫ