Erotik düşünceler kadın orgazmının anahtarı: Erotik Çalışma

Erotik düşünceler kadın orgazmının anahtarı: Erotik Çalışma

  2 Haziran 2018

  254 Okunma

Erotik düşünceler kadın orgazmının anahtarı: Erotik Çalışma. Orgazımda daha kolay ulaşa bilmek ve daha keyifli ola bilmesi için bazı kadınlar seks yapmadan önce erotik film izlemeyi tercik ediyor +18 seks filmleri izledikden sonra sevişmeye ve orgazma daha istekli oluyorlar.

Orgazmdan özlenen kadınlar, cinsel ilişki sırasında cinsel dürtülerine daha fazla odaklanmalı ve sesk sırasında daha erotik düşüncelere sahip olmaya çalışmalı, büyüleyici bir erotik sahne ortaya çıkarlar.
Araştırmacılar düzenli olarak sesk yapan kadınların cinsel ilişki sırasında düzenli olarak sesk yapmayanlara göre daha fazla erotik düşüncelere sahip olduğunu buldular.
Erotik Çalışma için 18 ila 67 yaşları arasında 251 Fransız kadınını işe aldılar.

Birinci grupta düzenli olarak sesk öyküsü olan 176 kadın, ikinci gruptaki 75 kadın ise orgazma ulaşmakta zorlandığını bildirmişlerdir.Çalışmadaki tüm kadınlara erotik film ve cinsiyette duygu, düşünce ve davranışlarla ilgili sorular sorulmuştur. Elde edilen bulgular, cinsel ilişkide erotik düşüncelerin eksikliğinin, kadınlar için orgazma ulaşmanın zorluğunun nedeni olduğunu ortaya koymuştur. Ayrıca, orgazma ulaşmakta güçlük çeken kadınların, cinsel ilişki  sırasında düşünceleriyle daha fazla dikkat çekeceklerini bulmuşlardır.

Medya raporlarında, Belçika’daki Louvain Üniversitesi profesörlerinden Pascal De Sutter’in “Kadınlarda orgazmın biliçsel yönünün önerilen sonuçlar kadar önemli olmasını beklemiyoruz.” Sutter’e göre, görünüşleri ve kiloları ile ilgili kaygılar bazı kadınları da rahatsız edebilir. Bu yüzden orgazımda daha kolay ulaşa bilmek ve daha keyifli ola bilmesi için bazı kadınlar seks yapmadan önce erotik film izlemeyi tercik ediyor +18 seks filmleri izledikden sonra sevişmeye ve orgazma daha istekli oluyorlar.

 

Facebook Yorum Alanı
SON EKLENEN EROTIK HABERLER
POPÜLER EROTİK HABERLER

Erotik Film izle

 Erofilmizle.net sitesinin genel konusu yani hikayesi erotik film ve +18 film üzerine kuruludur.Bir çohumuzun bildiyi kadarıyla erotik film ve +18 filmleri toplamak bu konuda bir arşiv yaratmak bir hayli zorulu işdir.En iyi kalitede olan erotik filmleri secmek için izlemek gerekiyor sitemizede en güzel ve kaliteli filmleri eklediyimiz için bazen bir +18 filmi eklemek bir kaç saat aliyor filme kendimizi kaptırıyoruz bir uyanıyorsun film eklemeye çalışırken nerdeyse tamamını seyretmişsin :) . Avrupanın bazı ülkelerine +18 film siteleri çalışanlarına büyük miktarda para veriyor sebebide bu kendilerini filmek kaptırmasınlar diye.Erotik film izle, +18 film izle bu kelimeler biz türklerin nerdeyse en çok aratdığımız kelimeler bunu googlede onaylıyor. Diger milletlere bakarken biz Türkler çıplak bir kadına dayanamayız hemen aktif hale geliriz. Bu bizim kanımızda var ve tarihe bakarsan Erotizim ve pornonun zirvesi bizde olmuş. Hiç bir ülkede "Harem" diye bir şey olmazken tarihen sultanlarımızın sayısız cariyeleri harem haneleri olmuş. Erotik hayat tarihen hep bizimle olmuş.Tarihimize göz atarsak harem haneleri hep yabancı cariyeler JAPONYA EROTİK FİLM,ÇİN EROTİK FİLMLERİ,HİNDİSTAN EROTİK FİLM süslemişler.Erotik FilmGenel olarak düşünürsek erotik ve +18 tarihini biz yazdık derim!

Erotik film izle

+18 film izle

erotik film izleЭРОТИЧЕСКИЕ ФИЛЬМЫ