1. Kama Sutra – Aşkın Masalı

  Kama Sutra – Aşkın Masalı

  Kama Sutra – Aşkın Masalı
  Tara ve Maya Hindistan'da ayrılmaz iki arkadaş. Onların zevkleri, alışkanlıkları ve hobileri aynıdır. Yıllar sonra ikisi olgunlaştı, ancak dostluklarını sürdürdü. Tara, yerel mirasçı Raj Singh ile evleniyor; kısa süre sonra tahtı tek mirasçı olarak başardı. Evlilikten sonra Raj Tara'dan sıkılır ve cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için başka bir kadın aramaya başlar. Maya'ya haber verir ve anında kendisine çekilir. Onu cenazelerinden biri olarak dahil etmiştir ve onunla samimi bir haldedir. Tara öğrendiğinde ve evliliğini sağlam tutmak için ne derece gideceğini öğrenince ne olduğunu izleyin.
  Kama Sutra – Aşkın Masalı 5.6 / 10 10 kullanıcı oyu.
  5.6
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    2.581

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Facebook Yorum Alanı

Erotik Film izle

 Erofilmizle.net sitesinin genel konusu yani hikayesi erotik film ve +18 film üzerine kuruludur.Bir çohumuzun bildiyi kadarıyla erotik film ve +18 filmleri toplamak bu konuda bir arşiv yaratmak bir hayli zorulu işdir.En iyi kalitede olan erotik filmleri secmek için izlemek gerekiyor sitemizede en güzel ve kaliteli filmleri eklediyimiz için bazen bir +18 filmi eklemek bir kaç saat aliyor filme kendimizi kaptırıyoruz bir uyanıyorsun film eklemeye çalışırken nerdeyse tamamını seyretmişsin :) . Avrupanın bazı ülkelerine +18 film siteleri çalışanlarına büyük miktarda para veriyor sebebide bu kendilerini filmek kaptırmasınlar diye.Erotik film izle, +18 film izle bu kelimeler biz türklerin nerdeyse en çok aratdığımız kelimeler bunu googlede onaylıyor. Diger milletlere bakarken biz Türkler çıplak bir kadına dayanamayız hemen aktif hale geliriz. Bu bizim kanımızda var ve tarihe bakarsan Erotizim ve pornonun zirvesi bizde olmuş. Hiç bir ülkede "Harem" diye bir şey olmazken tarihen sultanlarımızın sayısız cariyeleri harem haneleri olmuş. Erotik hayat tarihen hep bizimle olmuş.Tarihimize göz atarsak harem haneleri hep yabancı cariyeler JAPONYA EROTİK FİLM,ÇİN EROTİK FİLMLERİ,HİNDİSTAN EROTİK FİLM süslemişler.Erotik FilmGenel olarak düşünürsek erotik ve +18 tarihini biz yazdık derim!

Erotik film izle

+18 film izle

erotik film izleЭРОТИЧЕСКИЕ ФИЛЬМЫ