1. Kara Melek Erotik Film

  Kara Melek Erotik Film

  Kara Melek Erotik Film.İtalya, Mart 1945. Faşist imparatorluğu son günlerini yaşıyor. Ülkede hüküm süren kaos ve kafa karışıklığı arasında, yüksek rütbeli bir resmi Livia Mazzoni'nin çekici karısı, bir zamanlar şiddet dolu bir aşk yaşadığı Teğmen SS Helmut Schultz'u bulmaya karar verir ve duygularını ve cinsel içgüdülerine gönüllü olarak boğulmuş, kahraman aşk maceralarının vahşi girdapına ve onu Venedik'e götüren erotik deneyimlere, lüks ve özgür bir şehre düşüyor.
  Kara Melek Erotik Film 6.3 / 10 8 kullanıcı oyu.
  6.3
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    3.676

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Facebook Yorum Alanı

Erotik Film izle

 Erofilmizle.net sitesinin genel konusu yani hikayesi erotik film ve +18 film üzerine kuruludur.Bir çohumuzun bildiyi kadarıyla erotik film ve +18 filmleri toplamak bu konuda bir arşiv yaratmak bir hayli zorulu işdir.En iyi kalitede olan erotik filmleri secmek için izlemek gerekiyor sitemizede en güzel ve kaliteli filmleri eklediyimiz için bazen bir +18 filmi eklemek bir kaç saat aliyor filme kendimizi kaptırıyoruz bir uyanıyorsun film eklemeye çalışırken nerdeyse tamamını seyretmişsin :) . Avrupanın bazı ülkelerine +18 film siteleri çalışanlarına büyük miktarda para veriyor sebebide bu kendilerini filmek kaptırmasınlar diye.Erotik film izle, +18 film izle bu kelimeler biz türklerin nerdeyse en çok aratdığımız kelimeler bunu googlede onaylıyor. Diger milletlere bakarken biz Türkler çıplak bir kadına dayanamayız hemen aktif hale geliriz. Bu bizim kanımızda var ve tarihe bakarsan Erotizim ve pornonun zirvesi bizde olmuş. Hiç bir ülkede "Harem" diye bir şey olmazken tarihen sultanlarımızın sayısız cariyeleri harem haneleri olmuş. Erotik hayat tarihen hep bizimle olmuş.Tarihimize göz atarsak harem haneleri hep yabancı cariyeler JAPONYA EROTİK FİLM,ÇİN EROTİK FİLMLERİ,HİNDİSTAN EROTİK FİLM süslemişler.Erotik FilmGenel olarak düşünürsek erotik ve +18 tarihini biz yazdık derim!

Erotik film izle

+18 film izle

erotik film izleЭРОТИЧЕСКИЕ ФИЛЬМЫ